Ana sayfa Haberler Huawei P30 Lite, EMUI 10 Güncellemesi Almaya Başladı

Huawei P30 Lite, EMUI 10 Güncellemesi Almaya Başladı

0

Huawei P30 Lite ne zaman EMUI 10 güncellemesi alacak diye soranlar için bugün müjdeli haber geldi. Güney Afrika’da bir Huawei P30 Lite kullanıcısı cihazına EMUI 10 güncellemesi geldiğini söyledi ve ekran görüntüsünü teknoloji siteleriyle paylaştı.

Bildiğiniz gibi Huawei P30 ve P30 Pro modelleri Android 10 tabanlı EMUI 10 güncellemesini birçok ülkede almaya başladı. P30 Lite kullanıcıları ise sabırsızlıkla cihazları için EMUI 10 güncellemesi ne zaman çıkacak diye merak ediyorlardı. Bir okuyucunun gönderdiği ekran görüntüsü sayesinde Güney Afrika’daki kullanıcılar için güncellemenin başladığı ortaya çıktı. Bu yakın zamanda diğer bölgelerde ve Türkiye’deki P30 Lite’lerin de EMUI 10 güncellemesi alacağı anlamına geliyor.

Paylaşılan ekran görüntüsünde güncellemenin 3.82 GB boyutunda olduğu görülüyor. Güncelleme karanlık mod, gelişmiş performans, yeni yuvarlak simgeler ve desteklenen pazarlarda HiCar gibi EMUI’ye özgü tüm Android 10 özelliklerini içeriyor.

Huawei P30 Lite cihazınızın EMUI 10 güncellemesi alıp almadığını, Ayarlar > Sistem > Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek kontrol edebilir, güncelleme gelmişse cihazınızı güncelleyebilirsiniz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here