Ana sayfa Haberler Huawei P20’nin Canlı Görselleri Ortaya Çıktı

Huawei P20’nin Canlı Görselleri Ortaya Çıktı

0

Huawei, 2017 yılında yakaladığı büyük başarıyı 2018’de de devam ettirmek istiyor. Firma P20 modelini 27 Mart’ta tanıtacağını daha önce duyurmuştu. Yeni cihaz hakkında birçok teknik bilgi ortada dolaşıyordu ancak henüz bir görsel sızdırılmamıştı ki P20’nin prototipinin canlı görselleri sızdırıldı.

Huawei P20 modelinin, Plus veya Pro modeli olacağı beklenen bir şey. Ayrıca P20 modelinden beklenen en önemli özellik ise arka tarafında 3 kameranın yer alması. Ancak prototip fotoğrafında 3. kamera gözükmüyor. Bunun sebebi ya bunun ilk prototip olup daha sonra üzerinde değişiklik yapılması yada P20 modelinde 2 arka kamera, P20 Pro modelinde 3 arka kamera olacağıdır.

P20 prototipinde dikkat çeken bir diğer şey ise telefonun yanında fiziksel ses açma/yükseltme düğmelerinin olmayışı. Ses seviyesini azaltıp yükseltmek için telefonun yan tarafında yukarı ve aşağı hızlıca kaydırma hareketi yapılabilir.

Fotoğraflarda ayrıca P20 modelinde USB Type-C bağlantı noktasının kullanıldığı ve 3.5mm jak girişinin olmadığı gözüküyor. Telefonun altında 2 ızgara olduğu görülse de altta çift hoparlör olup olmadığını bilmiyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here