Ana sayfa Haberler Huawei, P20 ve P20 Plus’da 3 Kamera Bulunacağının İpuçlarını Verdi

Huawei, P20 ve P20 Plus’da 3 Kamera Bulunacağının İpuçlarını Verdi

0

Huawei, yeni akıllı telefonlarının tanıtımını için basın davetiyelerini göndermeye başladı. 27 Mart’ta Fransa’nın Paris kentinde düzenlenecek özel lansmanda 3 farklı P20 tanıtılacak. Herkesin merak ettiği bir konu hakkında da ipucu veren Huawei, P20 modelinin arka tarafında 3 kamera olacağına işaret etti.

Geçtiğimiz yıl Huawei Mate 10 Pro ile adından söz ettiren, büyük beğeni alan ve hızlı bir yükseliş gösteren Huawei, bu yıl da aynı başarısıyı devam ettirmek istiyor. Huawei P20, P20 Plus ve bir başka modeli için basın davetiyeleri gönderilmeye başlandı. Yeni modelin arka tarafında 3 kamera olacağı konuşuluyor. Böylece ilk 3 arka kameralı akıllı telefon Huawei’den gelmiş olacak. Arka tarafta bulunan 3. kameranın 5x hibrid yakınlaştırma sunacağı bekleniyor.

Basına gönderilen davetiye dikkatlice incelendiğinde, davetin düzenleneceği Paris’in simgesi Eyfel Kulesi resmi yer alıyor. Arka planda P20 ve P20 Plus’ın arka yüzündeki üçlü kamera kurulumunu temsil eden üç daire var. Davetiyenin alt kısmında “See Mooore With AI” (Çok daha fazla yapay zeka) yazıyor. More kelimesinde (Daha fazla) üç o harfi var ve bu da yaklaşmakta olan iki cihazdaki üç kamera sensörü hakkında bir başka ipucu olarak dikkat çekiyor.

Buna ek olarak, Huawei P20 Lite ABD’de FCC tarafından onaylandı. Telefon ekranının üst kısmında Apple iPhone X’dekine benzer bir çentik bizleri bekliyor.

Üç P20 modeliyle ilgili daha fazla bilgiyi 27 Mart’ta öğreneceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here