Anasayfa Haberler Huawei P20/Pro Super Slow Motion Özelliğiyle Geliyor

Huawei P20/Pro Super Slow Motion Özelliğiyle Geliyor

0

Huawei yeni akıllı telefonlarını 27 Mart tarihinde tanıtacağını daha önce duyurmuştu. Huawei P20, P20 Pro ve P20 Lite’nin tanıtılması beklenirken akıllı telefonların sahip olacakları özellikler de sızdırılmaya başlandı. En son gelen bilgilere göre P20 ve P20 Pro’nun kamerası super slow motion özelliğine sahip olacak.

Twitter üzerinden sızdırılan yeni paylaşımlarda akıllı telefonun kamerası ve depolama alanıyla ilgili bilgiler geldi. Ricciolo adlı twitter kullanıcısı paylaştığı videoda yeni amiral gemilerinin sahip olacağı super slow motion (süper yavaş çekim) özelliğini gözler önüne serdi. Verdiği ipuçlarında yeni amiral gemisinin 3 arka kameraya sahip olacağına dikkat çeken Huawei, kamera tarafında kullanıcılarını mutlu edecek gibi gözüküyor.

Roland Quandt ise paylaştığı tweette Huawei P20 ve Huawei P20 Pro’nun depolama alanı, ram ve fiyatlarını paylaştı. Twitter’dan yapılan paylaşıma göre Huawei P20, 4 GB RAM, 128 GB dahili depolama alanı ve 679 Euro fiyata sahip olacak. Huawei P20 Pro ise 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama alanına ve 899 Euro fiyat etiketiyle gelecek.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz