Anasayfa Haberler Huawei Mate 9 ve Mate 9 Pro Android Oreo Güncellemesi Alıyor

Huawei Mate 9 ve Mate 9 Pro Android Oreo Güncellemesi Alıyor

0

Huawei Mate 9 ve Huawei Mate 9 Pro, EMUI 8.0 arayüzüyle birlikte Android Oreo güncellemesini almaya başladı. Şuan Çin’deki kullanıcılara ulaşan güncelleme yakın zamanda diğer bölgelere de ulaşacak.

Huawei verdiği sözü tuttu ve Mate 9, Mate 9 Pro ve Mate 9 Pro Porsche modelleri için Android Oreo güncellemesini yayınladı. EMUI 8.0 arayüz güncellemesi ile birlikte gelen Oreo güncellemesi cihazlara birçok yeniliği beraberinde getirdi.

Geçen yıl bu zamanlarda Huawei, EMUI 5.0 arayüzüyle birlikte Android Nougat güncellemesi yapmıştı. Bu yıl gelen yeni güncelleme ile brlikte Huawei Mate 10’da bulunan birçok AI (Yapay zeka) özelliği diğe cihazlara da gelmiş olacak. Güncelleme, sesli komut dijital asistanı, çeviri, masaüstü modu ve birçok yeni özelliği içeriyor.

Güncelleme şuan Çin’deki kullanıcılara dağıtılmaya başlamış durumda. Yakın zamanda ülkemizdeki kullanıcılara da gelecektir. Güncellemeleri kontrol etmek için HiCare uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca Huawei P10 ve Honor V9 için EMUI 8.0 güncellemesi de şuan Beta aşamasında.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz