Ana sayfa Haberler Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Huawei’nin yeni amiral gemilerinin tanıtımı yaklaşırken telefonlar hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Telefonların render görüntüleri ortaya çıktı. 3 arka kameraya sahip olacak modellerin lens düzenleri de görülmüş oldu.

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun arka tarafında 3 kamera olması bekleniyor. Bu kameraların Huawei P20 Pro gibi dikey olarak konumlanması bekleniyordu ancak ortaya çıkan yeni görüntüler Mate 20 Pro’nun arkasında yer alan kameraların kare şeklinde dizildiğini gösteriyor.

Görüntülerde Huawei Mate 20’nin arka tarafında 3 kamera yer aldığı ve kameraların dikey konumlandırıldığı görülüyor. Ancak bu kameralardan hangisinin ne özelliğe sahip olduğu şuan için bilinmiyor.

Huawei Mate 20 Pro’nun arka tarafında yer alan kameraların ise kare şeklinde konumlandırıldığı görülüyor. Yine bu kameralardan hangisinin ne özelliğe sahip olduğu bilinmese de alttaki iki kameradan biri tek renkli diğeri renkli kamera üstteki kameranın da telefoto kamera olması bekleniyor. Ayrıca söylentilere göre, sensörler sırasıyla 12 megapiksel, 20 megapiksel ve 8 megapiksel çözünürlüklere sahip olacaklar.

Son renderlerda ortaya çıkmamış olsa da Mate 20’nin ön tarafında Essential Phone benzeri bir çentiğe sahip olması bekleniyor. Ayrıca her iki modelin arka tarafında yer alan parmak izi sensörleri, ekrana gömülü parmak izi olmayacağını gösteriyor.

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun Ekim ayının ortalarına doğru resmiyet kazanması bekleniyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here