Anasayfa Haberler Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun Fiyatları Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun Fiyatları Ortaya Çıktı

0

16 Ekim’de İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak olan Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro‘nun fiyatı ortaya çıktı. İsviçre’de faaliyet gösteren bir perakende firması iki modelin satış fiyatlarını sızdırdı.

Huawei’nin yeni amiral gemileri olacak olan Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun teknik özelliklerine ve görüntülerine dair neredeyse tüm bilgiler ortaya çıkmıştı. Ancak telefonların fiyatları belirsizliğini koruyordu. İsviçre merkezli bir perakendeci, telefonların fiyatlarını sızdırdı ve haber PhoneArena sitesinde paylaşıldı.

Paylaşılan raporda fiyatlar İsviçre Frangı olarak listelenmiştir ve bu fiyatlar perakendeci fiyatı olduğu için son kullanıcıya 50-100 Dolar daha fazlaya mal olacağını hatırlatmak isteriz.

Raporda Huawei Mate 20’nin fiyatının 799 İsviçre Frangı olduğu görülüyor. Bu da yaklaşık olarak 805 ABD Doları‘na denk geliyor. Ancak son kullanıcı bu telefona 850-900$ arasında ödeyecektir. Daha yüksek özelliklere sahip olan asıl amiral gemisi Huawei Mate 20 Pro’nun ise 999 İsviçre Frangı olduğu görülüyor. Bu da yaklaşık olarak 1010$‘a denk geliyor ve son kullanıcıya 1100$‘a satılacağını tahmin ediyoruz.

Paylaşılan fiyatlar İsviçre Frangı cinsinden sağlandığından, Avrupa, Asya ve ABD’nin diğer bölgelerinde yerel para birimlerine dönüştürüldüklerinde biraz değişebileceğini belirtmek isteriz. 16 Ekim’i bekleyip kesin fiyatları göreceğiz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz