Ana sayfa Haberler Huawei Mate 20 Pro’nun Yüksek Kaliteli Renderleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Pro’nun Yüksek Kaliteli Renderleri Ortaya Çıktı

0

Huawei’nin merakla beklenen bir başka phablet modeli olan Huawei Mate 20 Pro’nun yüksek kaliteli yeni render görüntüleri ortaya çıktı. 16 Ekim’de resmi olarak tanıtılacak olan akıllı telefonun tasarım detayları ortaya çıkmış oldu.

Bir kılıf markasının paylaştığı görüntülerde Huawei Mate 20 Pro’nun tüm tasarım detayları ortaya çıktı. Beklendiği gibi akıllı telefonun arka tarafında kare şeklinde konumlandırılmış 3 kamera görülüyor. Bu kameraların 40 MP + 20 MP B/W + 8 MP telefoto şeklinde olması bekleniyor. Kameraların ayrıca su altı çekim moduna sahip olması bekleniyor.

Ortaya çıkan görüntüler Huawei Mate 20 Pro’nun ön tasarımını da detaylı olarak gösteriyor. Beklendiği gibi telefonun ön tarafında yine devasa bir çentik bizleri karşılıyor. Telefonun altında ise kulaklık girişi olduğu görülüyor. Huawei Mate 20 Pro’nun çentik kısmında görülen lensler, cihazın yüz tanıma sistemine sahip olacağını ancak Apple ve Samsung’un amiral gemilerinde olan gelişmişlikte olmayacağına işaret ediyor. Tabi bu cihaz tanıtıldığında belli olacak.

Görüntülerde Mate 20 Pro’nun ön ve arka kısmında parmak izi okuyucu görülmüyor. Bu da cihazın ekrana gömülü parmak izi okuyucuyla gelebileceğini gösteriyor.

Mate 20 Pro’nun 6,9 inç boyutunda ve 1440×3120 piksel çözünürlük sunan bir ekranla gelmesi bekleniyor. Normal P20’nin ise 6.3 inç  boyutunda 1080×2244 piksel çözünürlük sunan bir ekrana sahip olması bekleniyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here