Ana sayfa Haberler Huawei Mate 20 Lite’nin Tasarım Detayları Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Lite’nin Tasarım Detayları Ortaya Çıktı

0

Huawei’nin bu yıl tanıtmaya hazırlandığı Mate 20 serisinin bütçe dostu versiyonu Huawei Mate 20 Lite’nin tasarım detayları ortaya çıktı. Mate 20 Lite hakkında ne yazık ki çok fazla bir bilgi şimdiye kadar ortaya çıkmadı ancak Mate 20 Lite’nin sertifika listesi telefonun tasarımını ortaya çıkardı.

Huawei Mate 20 Lite’nin TENAA’da paylaşılan sertifika listesi telefonun tasarım detaylarını ortaya çıkardı. Elde edilen görüntülerde telefonun arka tarafında küçük bir çıkıntıyla gelen çift arka kamera kurulumu görülüyor. Kameraların altında da parmak izi okuyucunun konumlandırıldığı görülüyor. Ekran kısmında ise çentik olmadığı görülüyor. Genel olarak telefonun tasarımı geçen yılki Huawei Mate 10 Lite ile benzerlik gösteriyor.

Belgede telefonun teknik özellikleri maalesef yer almıyor sadece telefonun model adı SNE-AL00 olarak açıklanmış durumda. Ancak telefonun orta segmentte yer alması ve bu segmentin sahip olduğu genel donanımlarla gelmesi bekleniyor.

Huawei Mate 20 Lite’nin, Huawei’nin yeni duyurduğu Kirin 710 chipset ile gelmesini ve bu chipsetin sunduğu yeniliklere sahip olmasını bekliyoruz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here