Anasayfa Haberler Huawei Mate 20, 40W Hızlı Şarj Cihazı ile Geliyor

Huawei Mate 20, 40W Hızlı Şarj Cihazı ile Geliyor

0

Huawei yarın İngiltere’nin başkenti Londra‘da gerçekleştireceği özel etkinlikle yeni amiral gemisi Huawei Mate 20 serisini tanıtacak. Etkinlikte Mate 20, Mate 20 Pro ve bu modellerin haricinde oyuncular için özel olarak geliştirilen Huawei Mate 20X modelinin ve Porsche Design modelinin tanıtılması bekleniyor. Bugün ortaya çıkan bir poster bu modellerin 40W‘lık hızlı şarj cihazı ile geleceğini gösteriyor.

Çin’li marka Huawei, son derece hızlı 18W şarj teknolojisiyle ünlüdür. Huawei’nin sahip olduğu SuperCharge teknolojisi Huawei P20 Pro gibi modellerde 30 dakikada %58 şarj imkanı sunuyor. Şimdiyse sızan bir posterde yeni amiral gemisinin 40W hızlı şarj cihazıyla geleceği görülüyor.

Çince olan posterde 40W’lık şarj aletinin dışında telefon görselleri ve sahip olacağı bazı teknik özelliklerde bulunuyor. Beklendiği gibi telefonun arka tarafında kare şeklinde bir kamera kurulumu yer alıyor. Ön tarafta ise damla şeklinde küçük bir çentik bulunuyor.

Posterde ayrıca Huawei Mate 20 Pro ile “süper geniş açılı fotoğraflar” ve “süper makro fotoğrafçılık” yapılabileceği belirtiliyor. Ayrıca daha yüksek performans ve daha düşük enerji harcayan 7nm işlemci mimarisine sahip Kirin 980 yonga seti olduğu belirtiliyor.

40W hızlı şarj iddiası doğru çıkarsa Huawei SuperCharge’ın nasıl bir performans göstereceğini biz de merak ediyoruz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz