Ana sayfa Haberler Huawei Mate 10 Pro’nun Basın Görselleri Sızdırıldı

Huawei Mate 10 Pro’nun Basın Görselleri Sızdırıldı

0

Huawei’nin 16 Ekim’de tanıtmayı planladığı yeni amiral gemisi Huawei Mate 10 Pro’nun basın görselleri sızdırıldı. Farklı renk varyantlarına sahip olan akıllı telefon (Huawei’nin deyimiyle akıllı makine) tasarım tarafında oldukça başarılı gözüküyor.

Sağlam sızıntılarıyla bilinen Evan Blass (@evleaks) twitter hesabından bu sefer de Huawei Mate 10 Pro’nun basın görsellerini paylaştı. Geçtiğimiz günlerde iddialı bir reklam filmi yayınlayan Huawei yeni amiral gemisi için “O Bir Akıllı Telefon Değil, O Bir Akıllı Makine” sloganını kullanmıştı.

Huawei’nin 16 Ekim tarihinde, Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Pro ve Huawei Mate 10 Lite modellerini tanıtması bekleniyor. Daha sonra ise Mate 10 Porsche Edition tanıtılabilir. Telefonun tasarımına baktığımız zaman bu yılın trendi olan ince çerçeve ve büyüyen ekran Huawei’nin yeni amiral gemisinde de karşımıza çıkıyor. Telefonun arka tarafında ise ikili renk kombinasyonları estetik bir görüntü katmış diyebiliriz. Telefonun arka tarafında dikey konumlandırılmış çift kamera ve parmak izi okuma sensörü telefonun diğer dikkat çeken tasarım detayları olarak göze çarpıyor.

Huawei Mate 10 Pro’nun ön ekranında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise duvar kağıdında yer alan “AI” harfleri oluyor. AI’nin açılımı Artificial Intelligence ve Türkçe Yapay Zeka anlamına geliyor. Gelin dilerseniz Huawei’nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı reklam filmini de izleyelim.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here