Anasayfa Haberler Huawei Honor 8 Android Nougat Güncellemesi Almaya Başladı

Huawei Honor 8 Android Nougat Güncellemesi Almaya Başladı

0

Geçtiğimiz hafta Huawei Japonya’dan açıklama gelmiş ve Honor 8’in Japonyadaki kilitsiz cihazlara 16 Ocak’ta Android Nougat güncellemesi geleceğini duyurmuştu. Ancak bu sadece Japonya’daki belli Honor 8’leri kapsıyordu.

Japonya’daki resmi yayın tarihinden bir hafta sonra, Android 7.0 Nougat güncellemesinin diğer ülkelerdeki Honor 8’e de gönderildiğine dair bilgiler elimize gelmeye başlamıştı. Ve bugünden itibaren önce Japonya’da Honor 8 güncellemeleri başladı ve tüm ülkelere de başlayacak.

Beklendiği gibi güncelleme, Huawei Mate 9 ile birlikte ilk kez yerini alan EMUI 5.0 arayüzünü içeriyor. Elimizdeki ekran görüntülerinden biri güncelleme dosyasının  2.27GB boyutunda olduğunu gösteriyor.

Japonya’da Honor 8 için aynı Android 7.0 Nougat güncellemesinin 1.97GB boyutunda olduğu onaylandı. Yani bu gösteriyorki uluslararası güncellemede daha fazla şey olabilir.

Huawei tarafında güncelleme yenilikleri hakkında tam detaylı bir  açıklama yok ancak yeni paket Android 7.0 Nougat güncellemesinin dışında, bazı sistem iyileştirmeleri, kararlılık iyileştirmeleri ve daha iyi uygulama çeşitliliği içeriyor.

Huawei Honor 8 için Android Nougat güncellemesi tüm dünya geneline ulaşması birkaç haftayı bulabilir. Telefonunuzda yazılım güncellemesi olup olmadığını arada kontrol edebilirsiniz. 🙂

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz