Ana sayfa Haberler HTC U12+ 23 Mayıs’ta Tanıtılacak

HTC U12+ 23 Mayıs’ta Tanıtılacak

0

HTC’nin yeni amiral gemsi HTC U12+’ın resmi tanıtım tarihi belli oldu. Bugün HTC Almanya’nın Twitter hesabından paylaşılan bir tweet yeni amiral gemisinin 23 Mayıs’ta tanıtılacağını gösteriyor.

HTC Almanya’nın Twitter hesabından bugün paylaşılan bir tweet yeni amiral gemisinin 23 Mayıs‘ta tanıtılacağını gösteriyor. Paylaşılan görselde tanıtılacak telefonun HTC U12+ olduğu belirtilmemiş ancak başka bir cihaz olması çok düşük bir ihtimal.

Tayvanlı HTC markası paylaştığı tweette “Bir başyapıt, parçalarının toplamından çok daha fazlasına sahip. Fazlasını 23 Mayıs’ta sizlere göstereceğiz.” diyerek yeni amiral gemisinden bahsetti ve tanıtım tarihini açıkladı.

Bu yıl tanıtılan diğer amiral gemilerinde olduğu gibi HTC U12+’ın da 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor. Ayrıca Qualcomm’un en son chipseti Snapdragon 845’i HTC U12+’da da göreceğiz.

Geçen hafta ortaya çıkan görüntülerden telefonun arka tarafının ayna benzeri bir camla kaplı olacağını biliyoruz. Ekran tasarımında ise çentik olmayacak. Telefonun arka tarafında çift kamera ve kameraların altında parmak izi okuma sensörü yer alacak.

HTC U12+’da 3.5mm jak girişi olmayacak. Diğer cihazlarda olduğu gibi USB Type-C bağlantı noktası kullanılacak. Akıllı telefonun fiyatı henüz bilinmiyor ancak diğer amiral gemiler gibi pahalı olacaktır.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here