Ana sayfa BLOG HTC U11 Sağlamlık Testi (Bükülme, Çizilme ve Yanma)

HTC U11 Sağlamlık Testi (Bükülme, Çizilme ve Yanma)

0

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC U11, dokunmaktik çerçevesi ve üstün donanım özellikleri ile geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. Donanım ve performans özellikleri oldukça iyi olan HTC U 11 sağlamlık açısından nasıl ?

Sağlamlık testleriyle bilinen youtube kanalı JerryRigEverything tarafından HTC’nin yeni amiral gemisi HTC U11 için dayanıklılık testi yapıldı.

JerryRigEverything tarafından hazırlanan sağlamlık testi videosunda HTC U 11’in çizilmeye, bükülmeye ve ekranın yanmaya karşı dayanıklığı test edildi. Hazırlanan test biraz abartılı olsa da telefonun dayanıklılığı hakkında bize bazı bilgiler sunuyor.

Öncelikle şunu başta belirtelim telefonun ekranı ve arka paneli anahtar, bozuk para gibi cisimler tarafından kolayca çizilmiyor ancak çok keskin ve güçlü darbelere karşı pek dayanıklı değil.

Testte telefon ekranı bir çakmak yardımı ile ısıya maruz bırakılıyor ve bu testi geçiyor.

HTC U11’in en kötü olduğu yön ise bükülmelere karşı. Elle uygulanan kuvvet karşısında HTC U 11 bükülüyor ve ekran çalışmaz hale geliyor. Yani telefonu arka cebinizde unutur ve üstüne oturursanız bir bardak soğuk su içebilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi HTC U 11 sağlamlık testi videosuyla baş başa bırakalım.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here