Ana sayfa Haberler HTC U11 Life Kullanıcılarına Android Pie Müjdesi

HTC U11 Life Kullanıcılarına Android Pie Müjdesi

0

HTC U11 Life, Anroid Pie güncellemesi almaya başladı. Bildiğiniz üzere HTC U11 Life bir Android One cihazı ve HTC U11 Life, HTC’nin Android Pie güncellemesi alan ilk akıllı telefonu oldu. HTC U11 Life için Android Pie şuan Romanya’daki kullanıcılar için yayınlandı ve yakın zamanda tüm Avrupa ülkelerine ulaşacak.

HTC U11 Life, Android One programında yer alıyor. Android One programında olan cihazlar yeni güncellemeleri en hızlı şekilde alacaklarını iddia etmektedir. HTC U11 Life, Google’ın yeni işletim sistemi Android Pie’yi yayınlamasından 4 ay geçtikten sonra güncellemeyi aldı. Aslına bakılırsa bu 4 aylık süre çok uzun değil ancak Nokia’nın Android One cihazlarının güncellemeyi birkaç hafta içinde alması göz önünde bulundurulduğunda biraz uzun bir süre gibi gelebilir.

HTC U11 Life, Android Pie güncellemesini alarak diğer HTC modellerinin de önünü açmış oldu. Yakın zamanda HTC U12+’ın Pie güncellemesi almasını bekliyoruz.

Tayvanlı şirken HTC U11 ve HTC U11+ modellerinin de güncelleme alacağı sözünü verdi.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here