Ana sayfa Haberler HTC U 11’in Çıkış Tarihi Eğlenceli Sıkma Videosu ile Duyuruldu

HTC U 11’in Çıkış Tarihi Eğlenceli Sıkma Videosu ile Duyuruldu

0

HTC yakında tanıtımını yapacağı yeni amiral gemisi HTC U 11’i sıkıştırmanızı istiyor. Hazırlanan eğlenceli video da HTC U 11’in bazı özellikleri belirtilmek istenirken aynı zamanda telefonun tanıtım tarihi olan 16 Mayıs 2017’de paylaşılıyor.

Tayland’lı telefon üreticisi HTC’nin yeni amiral gemisi HTC U 11 merakla beklenirken marka eğlenceli bir video ile telefonun tanıtım tarihini açıkladı. HTC U 11, 16 Mayıs tarihinde Taipai, Londra ve New York’ta gerçekleştireceği özel etkinlikte yeni amiral gemisini tanıtacak.

HTC U 11, cihazın kenarlarına basarak işlem yapmanıza olanak tanıyan sıkılabilir bir çerçeveye sahip olacak. Kenar Duyarlılığı adlı bu özellik, farklı kavrama düzeyleri için ayrı eylemler yapılandırmanıza izin verecek. Telefonun kendisi gelince, HTC U 11, 5.5 inç QHD ekran, Snapdragon 835 chipset, 4GB RAM, 64GB dahili depolama alanı, 12MP UltraPiksel kamera ve 3000mAh pil sunacak.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here