Ana sayfa Haberler Honor 30 ve Honor 30 Pro Özellikleri TENAA’da Ortaya Çıktı

Honor 30 ve Honor 30 Pro Özellikleri TENAA’da Ortaya Çıktı

0

Honor, 15 Nisan‘da  yeni amiral gemi ailesi Honor 30 ve Honor 30 Pro‘yu tanıtmayı planlıyor. Ancak bugün iki amiral gemisinin teknik özellikleri TENAA‘da ortaya çıktı. Bakalım Honor’un yeni amiral gemileri bizlere ne gibi özellikler sunuyorlar.

Honor 30 ve Honor 30 Pro’ya ait şuan bir görsel bulunmuyor ancak telefonların teknik özelliklerinin birçoğu ortaya çıktı. Honor 30 Pro’nun arka tarafında 50 MP ana kamera yer alıyor. Honor 30’da ise bunun yerinde 40 MP kamera yer alacak. Her iki telefonun da ön tarafında 32 MP selfie kamerası bulunacak.

Honor 30 Pro gücünü Kirin 990 5G yonga setinden alacak. Honor 30’un ise Kirin 985 yonga setinden güç alacağı iddia ediliyor. Ancak her iki telefonunda aynı CPU frekansına sahip olduğu görülüyor. Bu konuyu bekleyip göreceğiz.

Her iki telefonun Full HD + çözünürlükte 6.57” OLED ekrana, 3.900 mAh kapasiteli pile ve 5G desteğini sahip olması beklenen diğer özellikler arasında yer alıyor. Honor 30, 8GB RAM, 128GB / 256GB depolama alanı seçenekleri sunarken, Pro versiyonu 8 GB RAM /12GB RAM ve aynı depolama seçeneklerine sahip olacak.

Telefonların görsellerinin de birkaç gün içinde sızdırılmasını bekliyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here