Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Hızlı ve Öfkeli: Efsanesi (Fast & Furious 7)

Hızlı ve Öfkeli: Efsanesi (Fast & Furious 7)

0

Fast & Furious Legacy (Hızlı ve Öfkeli 7) filminin vizyona girmesiyle beraber oyunun resmi android oyunu Hızlı ve Öfkeli: Efsanesi Kabam firması tarafından marketteki yerini aldı. Kabam tarafından geliştirilen Hızlı ve Öfkeli Efsanesi oyunu 25 Mart 2015’de Google Play’de yayınlandığı andan itibaren 10 binlerce kişi tarafından indirildi ve beğeni topladı.

Hızlı ve Öfkeli: Efsanesi oyununda filmde yer alan araçlarla beraber 50’den fazla spor araba yer alıyor. Filmin baş arabası olan Lykan Hypersport oyunda seçilebiliyor. Bu aracı seçip hızını test edebilirsiniz. Filmden esinlenilerek yapılan oyunda sizde kendi yarış çetenizi kurabilir ve  Los Angeles, Miami, Tokyo ve Rio De Janeiro gibi şehirlerin sokaklarında yarışabilirsiniz. Seçtiğiniz aracın rengi, ve modifiyesini istediğiniz gibi yapabilir, yarışları kazandıkça aracınızın, motor, süspansiyon, turbo gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

hizli-ofkeli-7

Hızlı ve Öfkeli 7 android oyununda Hikaye modu, Sokak modu, Drift modu, Drag modu, Kaçış modu ve Çarpışma modu gibi farklı yarış türleri bulunuyor. Oyunda hikaye modunda Tej, Roman ve Letty’e katılıp görevleri yapabilir ve filmde de yer alan DK, Braga ve Carter Verone gibi kötü çete üyeleriyle yarışabilirsiniz.

HD görüntü kalitesine sahip olan Hızlı ve Öfkeli: Efsanesi oyunu android cihazlarda 1080p görüntü kalite sunuyor. Birçok farklı boyuttaki telefon ve tablet ile uyumlu hale getirilmiş. Oyunu oynayabilmek için  android 4.0 veya üstü versiyona sahip olmanız gerekiyor.

 Oyunu Google Play’den indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

google-play_android

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın