Anasayfa Haberler Hepsiburada Galaxy S8 ve S8+ Ön Siparişlerine Başladı

Hepsiburada Galaxy S8 ve S8+ Ön Siparişlerine Başladı

0

29 Mart’ta özel bir lansmanla tanıtımı gerçekleşen Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın ön siparişleri Türkiye’den de alınmaya başladı. Hepsiburada.com Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın ön siparişlerini almaya başladı.

Site üzerinden Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın siparişleri alınmaya başladı. Galaxy S8 4399 TL, Galaxy S8+ ise 4999 TL fiyatla ön sipariş edilebiliyor. Site üzerinden paylaşılan bilgilere göre her iki cihazda 1 Mayıs itibariyle stoklarda olacak.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın fiyatı lansmanda belirtildiği gibi sırasıyla 4399 TL ve 4999 TL’den satışa sunuldu. Hepsiburada sitesinde ayrıca cihazın geleceği tarihte fiyat daha düşük bir fiyat olursa aradaki fark 1 hafta içerisinde hesabınıza gönderileceği, eğer fiyat yükselirse ön siparişte ödemiş olduğunuz fiyattan cihaza sahip olacağınız belirtiliyor.

Galaxy S8 Özellikleri

Galaxy S8+ Özellikleri

Ayrıca 31 Mart – 23 Nisan arasında gerçekleştireceğiniz ön siparişlerde SamsungWA mağazasında geçerli 400 TL, 24 Nisan – 4 Mayıs arasında gerçekleştireceğiniz siparişlerde ise 300 TL hediye çekine sahip oluyorsunuz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz