Anasayfa Haberler Hepsiburada Galaxy S8 ve S8+ Ön Siparişlerine Başladı

Hepsiburada Galaxy S8 ve S8+ Ön Siparişlerine Başladı

0

29 Mart’ta özel bir lansmanla tanıtımı gerçekleşen Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın ön siparişleri Türkiye’den de alınmaya başladı. Hepsiburada.com Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın ön siparişlerini almaya başladı.

Site üzerinden Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın siparişleri alınmaya başladı. Galaxy S8 4399 TL, Galaxy S8+ ise 4999 TL fiyatla ön sipariş edilebiliyor. Site üzerinden paylaşılan bilgilere göre her iki cihazda 1 Mayıs itibariyle stoklarda olacak.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın fiyatı lansmanda belirtildiği gibi sırasıyla 4399 TL ve 4999 TL’den satışa sunuldu. Hepsiburada sitesinde ayrıca cihazın geleceği tarihte fiyat daha düşük bir fiyat olursa aradaki fark 1 hafta içerisinde hesabınıza gönderileceği, eğer fiyat yükselirse ön siparişte ödemiş olduğunuz fiyattan cihaza sahip olacağınız belirtiliyor.

Galaxy S8 Özellikleri

Galaxy S8+ Özellikleri

Ayrıca 31 Mart – 23 Nisan arasında gerçekleştireceğiniz ön siparişlerde SamsungWA mağazasında geçerli 400 TL, 24 Nisan – 4 Mayıs arasında gerçekleştireceğiniz siparişlerde ise 300 TL hediye çekine sahip oluyorsunuz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz