Ana sayfa Haberler HDM Global, Nokia 3310 3G’yi Duyurdu

HDM Global, Nokia 3310 3G’yi Duyurdu

0

HMD, Nokia 3310 3G’yi duyurdu. Nokia 3310 (2017), 2017 yılının başında duruldu ve ardından büyük bir beğeni topladı. Ancak HMD, telefonun 3G şebekelerini desteklemediğini açıklayınca sevinçler biraz kesildi. Bu, ABD’de ve 2G’yi devre dışı bırakma sürecinde olan diğer ülkelerdeki hayranların telefonu alamayacağı anlamına geliyordu.

Böyle bir yanlışın farkına varan Finlandiyalı şirket yeni renkler, yeni kullanıcı arabirimi ve adından da anlaşılacağı gibi 3G’yi destekleyen yeni Nokia 3310 3G’yi tanıttı.

Nokia 3310 3G, telefonun dünyadaki daha fazla taraftara ulaşmasını sağlacak gibi gözüküyor. HMD bir basın açıklaması yaptı ve yeni telefonla 6.5 saat konuşma süresi ve 27 gün bekleme süresi sözü veriyor.

HMD ayrıca kullanıcı arayüzünü yeniden tasarladı ve yenilenen telefona daha fazla renk seçeneğine kavuştu. Bu özelleştirme, simgeleri yeniden düzenlemeyi ve altı renkten birinden renkli temaları seçmeyi içeriyor.

Nokia 3310 3G, Azure, Sarı, Sıcak Kırmızı ve Kömür renk seçenekleri sunulacak. Nokia 3310 3G 69 € fiyat etiketiyle geliyor ve Ekim ortasında satışa sunulacak.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here