Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Hayalet Avcıları’nın Android ve iOS Sürümü için Ön Kayıt Başladı

Hayalet Avcıları’nın Android ve iOS Sürümü için Ön Kayıt Başladı

0

Sevilen çizgi film ve sinema filmi Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Android ve iOS platformuna muhteşem bir oyunla geldi. Sony firması daha önce Ghostbusters oyununun artırılmış gerçeklik ile mobil platforma geleceğini duyurmuştu. Nihayet oyun Android ve iOS platformu için ön kayıtlarını almaya başladı.

Hayalet Avcılarının mobil oyunu AR (Artırılmış Gerçeklik) ve Haritalar özelliğini kullanıyor. Böylece Pokemon GO oyununda olduğu gibi gerçek dünya da oyunu oynayabiliyorsunuz. Ghostbusters World AR, çizgi filmde yer alan klasik karakterleri içeriyor ve orijinal bir hikaye sunuyor. Oyunu indirmek ücretsiz ancak oyun için satın alma öğeleri bulunuyor.

Oldukça başarılı görsel grafiklere ve oyun modlarına sahip olan oyun piyasaya sürülmesiyle birlikte büyük ilgi göreceğe benziyor. Oyunda temel olarak karakterinizi güçlendiriyor ve spektral nötrleştirme ve yakalama teknolojisini kullanarak hayaletleri yakalıyorsunuz.

Oyunda çok oyunculu Epic Boss Raidleri, Takım kurma ve PVP gibi farklı oyun modları yer alacak. Oyunda bir hayalet ekibi kurup Ghost Dimension’ta tüm dünyadaki diğer Ghostbusters’lara karşı PVP savaşlarına katılabilirsiniz. Daha büyük ve güçlü hayaletleri yakalamak içinse arkadaşlarınızla birlikte hareket edebileceksiniz.

Aşağıdaki linklerden Ghostbusters World AR oyunu için App Store ve Google Play Store’den ön kayıt yapabilirsiniz.

Android için Ghostbusters World AR ön kayıt

iOS için Ghostbusters World AR ön kayıt

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın