Ana sayfa Haberler Google’ın Görüntülü Sohbet Uygulaması Duo, 1 Milyar İndirilme Sayısına Ulaştı

Google’ın Görüntülü Sohbet Uygulaması Duo, 1 Milyar İndirilme Sayısına Ulaştı

0

Google’ın görüntülü sohbet uygulaması Duo, Google Play Store’de 1 Milyar indirilme rakamına ulaşmayı başardı. Temmuz 2017’de sayede 100 milyon indirilme rakamına sahip olan uygulama 10 kat artışla 1 Milyar rakamına ulaştı.

Google  I/O 2016 etkinliğinde görüntülü sohbet uygulaması Duo ve mesajlaşma uygulaması Allo’yu tanıtmıştı. Duo ilk olarak 16 Ağustos 2016’da, Allo ise 21 Eylül’de kullanıma sunuldu. Duo başarılı bir şekilde ilerledi ancak Allo istenilen başarıyı yakalayamadı. Allo, Mart 2019 itibariyle kaldırılacak.

Google Duo’nun 1 milyar indirilme rakamına ulaşmasında, yeni Android cihazlara yüklü olarak gelmesinin büyük katkısı bulunuyor. Geçtiğimiz hafta Google, Duo uygulamasının iPhone kullanıcılarını da destekleyeceğini duyurdu. Yani Duo kullanan bir android kullanıcısı, duo kullanan iPhone kullanıcısını arayabilecek. Google bu yeni güncelleme için bir dizi reklam bile yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde Duo uygulaması, Android tabletleri ve iPad’leri destekleyen güncellemesini yayınladı. Aşağıdaki linkten Google Duo uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android için Duo indir

iOS için Duo indir 


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here