Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Google Play Gazetelik Uygulaması

Google Play Gazetelik Uygulaması

0

Google Play Gazetelik uygulaması Türkiye’de aktif hale geldi. Google Play‘ın birçok ülkede ücretsiz olarak sunduğu gazetelik uygulaması ile bütün haber sitelerine tek uygulama üzerinden erişmek mümkün.

Türkiye’de de en çok ziyaret edilen internet sitesi kategorisi olan haber siteleri artık tek android uygulaması altında toplandı. Google Play Gazetelik uygulaması ile gazete ve dergilerin haberlerine ulaşabileceğiz. Ücretsiz yayın yapan haber siteleri (milliyet, hürriyet, haberler.com vb) ve dergilere ücretsiz olarak erişmek mümkün. Bazı ücretli dergilere de isterseniz ücret karşılığında abone olabilirsiniz.

google_gazetelik_ekran_goruntusu

Google Play Gazetelik android uygulamasında; Öne Çıkanlar, Haberler, İş, Eğlence, Spor, Teknoloji, Dünya kategori yer alıyor. Bu kategoriler arasında istediğinizi seçebilir ve listelenen haberleri okuyabilirsiniz. Google News kayıtlı olan sitelerin haberleri burada sürekli olarak güncellenmektedir. Yakın zamanda teloji.com sitemizde yayınladığımız haberlere de Google Play Gazetelik uygulamasından erişebileceksiniz.

 

Google Play Gazetelik Uygulaması indirmek için tıklayınız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın