Ana sayfa BLOG Google Pixel XL vs LG V20 Hız Testi

Google Pixel XL vs LG V20 Hız Testi

0

Google’ın amiral gemisi Pixel XL ve LG’nin amiral gemisi LG V20 için hız testi yapıldı. Yapılan testte LG V20 ile Google Pixel XL’ın hızları karşılaştırıldı.

PhoneBuff youtube kanalı tarafından hazırlanan hız testi videosunda LG V20 ve Google Pixel XL ile 16 farklı oyun ve uygulama sırayla açılıyor. 16 uygulama 2 tur olarak açılıyor. Böylece her iki telefonun hem oyun/uygulama açılış hızları test ediliyor hem de telefonların çoklu uygulama çalıştırma hızları test ediliyor.

Yapılan testte ilk turu Google Pixel XL 1 dakika 36 saniyede tamamlayarak önde bitiriyor. LG V20 ise 1. turu 1 dakika 43 saniyede tamamlıyor. Ancak 2. turda LG V20 arayı kapatıp turu 2 dakika 27 saniye ile önde bitiriyor. Google Pixel XL ile testi 2 dakika 57 saniyede bitiyor.

Yapılan teste göre Google Pixel XL hızlı ancak çoklu uygulama çalıştırma konusunda LG V20 daha hızlı. Testin kazananı LG V20.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here