Ana sayfa Haberler Google Pixel 3 XL’ın Kutu Açılış Videosu Paylaşıldı

Google Pixel 3 XL’ın Kutu Açılış Videosu Paylaşıldı

0

Google’ın yeni amiral gemisi Google Pixel 3 XL henüz resmi tanıtımı yapılmadan tüm detaylarıyla ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün teknik özellikleri ve görüntüleri ortaya çıkan ve hatta Ukrayna’da 2000$’dan karaborsada satılmaya başlanılan Google Pixel 3 XL’ın şimdi de kutu açılış videosu HD kalite de paylaşıldı.

Bizim teloji.com olarak diğer markaların amiral gemilerine göre zayıf bulduğumuz bir telefon olan Google Pixel 3 XL’in tüm detayları ortaya çıktı. Akıllı telefonun şimdi de stüdyo ortamında çekilmiş kutu açılış videosu telefonun birçok detayını gözler önüne seriyor.

Hazırlanan kutu açılış videosunda telefonun tek arka kamera ve çift selfie kamerası olduğu görülüyor. 6.7 inçlik dev bir ekrana sahip olan telefon oldukça büyük gözüküyor. Telefonun arka kısmı yine çift renk kombinasyonuna sahip. Cihazın Android 9 versiyonunu çalıştırdığı videoda görülüyor.

Google Pixel 3 XL’ın Qualcomm Snapdragon 845 chipset, 12.2 MP ana kamera, 1440 x 2960 piksel çözünürlük sunan 6.7 inç ekran ve 4 GB RAM ile birlikte gelmesi bekleniyor.

İşte Google Pixel 3 XL’ın Kutu Açılış Videosu


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here