Ana sayfa Haberler Google Pixel 3 XL Geekbench Performans Testinde Görüldü

Google Pixel 3 XL Geekbench Performans Testinde Görüldü

0

Google’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi Google Pixel 3 XL hakkında her geçen gün yeni bir bilgi ortaya çıkıyor. Daha önce telefonun tasarım detaylarını ortaya koyan canlı görsellerini sizlerle paylaşmıştık. Google Pixel 3 XL şimdide Geekbench performans testinde görüntülendi.

Google Pixel 3 XL hakkında daha çok tasarımsal sızıntılar ortaya çıkmıştı. Şimdi telefonun bazı teknik özelliklerini, performans raporunu gösteren Geekbench görüntüleri ortaya çıktı. Raporda Google Pixel 3 XL’in Snapdragon 845 chipset, 4 GB RAM ve Android P ile çalıştığı görülüyor. Ancak 4 GB RAM büyük bir kesim için hayal kırıklığına sebep olacaktır. Zira rakipleri genelde 6 GB RAM barındırıyor.

Pixel 3 XL’in performansına baktığımız zaman akıllı telefonun tek çekirdek skoru 2426, çoklu çekirdek skoru ise 8355 olarak görülüyor. Bu değerler rakiplerine göre nispeten düşük olsa da cihazın henüz mühendislik aşamasında olduğunu ve nihai sürüme kadar yazılımsal destekle daha yüksek skorlara çıkacağını unutmamak gerekiyor.

Google Pixel 3 XL’ın tasarım detayları için Google Pixel 3 XL, Beyaz Renk Seçeneğiyle Canlı Olarak Görüntülendi yazımıza bakabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here