Ana sayfa Haberler Google Pixel 3 XL, Beyaz Renk Seçeneğiyle Canlı Olarak Görüntülendi

Google Pixel 3 XL, Beyaz Renk Seçeneğiyle Canlı Olarak Görüntülendi

0

Google’ın büyük ihtimalle Ekim ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi Google Pixel 3 XL’ın beyaz renkli canlı görüntüsü sızdırıldı. Geçtiğimiz günlerde 360 derelik prototip görüntüsü siyah renk seçeneğiyle paylaşılmıştı. Canlı fotoğraf telefonun tasarımı hakkında birçok detayı da ortaya çıkarmış oldu.

Google Pixel 3 XL’in ortaya çıkan yeni canlı görseli önceki sızıntıları teyit ediyor. Google Pixel 3 XL’ın arka tarafında tek kamera olması dikkat çekiyor. Diğer pixel modellerinde olduğu gibi bu modellerinde arka kısım çift tonlu konstrüksiyondan oluşuyor. Telefonun ön tarafında nispeten büyük bir çentik ve tek selfie kamerası yer alıyor.

Google’ın Pixel 3 XL beklenen teknik özellikleri ise şu şekilde: Qualcomm Snapdragon 845 chipset, 6 GB RAM ve 128 GB’lık dahili depolama alanı. Ancak, sızdırılan resimlerde de görüldüğü gibi, 64GB dahili depolama alanı ve 4GB RAM modeli de olacak. Cihazın bataryası hakkında henüz bir bilgi yok ancak Google Pixel 3’ün kablosuz şarj desteği sunması bekleniyor.

Paylaşılan resimlerle nihai sürüm arasında küçük farklılıklar olabilir ancak çentik ve tek ana kamera gibi ana hatlar aynı olacaktır.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here