Ana sayfa Haberler Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL’in Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL’in Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı

0

Google’ın 3. nesil akıllı telefonları Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL’in ekran koyucuları sızdırıldı. Sızdırılan fotoğraflar yeni telefonların ekran ve ön kamera özellikleri hakkında birçok detayı gösteriyor.

SlashLeaks sitesi bugün Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL’in ekran korucularını sızdırdı. Weibo’dan gelen ekran koruyucu görüntüleri, Google’ın yeni akıllı telefonları hakkında bilgi edinmemizi sağladı. Fotoğraflarda görüldüğü üzere her iki model de modern çerçevesiz ekran tasarımını devam ettiriyor. Google Pixel 3 XL’ın çentikli ekran tasarıma sahip olması dikkat çekiyor.

Android P ile desteklenecek olan çentik tasarımı Google Pixel 3 XL’de kullanılmış durumda. Google Pixel 3 ise çentiksiz bir tasarıma sahip. Her iki modelinde ince bir çerçeveye sahip olacağı görülüyor. Ayrıca her iki modelde de çift ön kamera yer alacağı görülüyor. Yeni modeller 18:9 boy/en oranına sahip.

Geçen yıl LG’nin 3. Nesil Google telefonlarının üretiminden sorumlu olacağı söylenmişti. Google Pixel 2 HTC, Pixel 2 XL ise LG tarafından üretilmişti. Ancak şuan bu konu hakkında belirtilen bir şey yok.

Google’ın yeni telefonlarının tanıtılmasına 4-5 aylık bir süre var. Bu süre içinde gelecek yeni bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here