Ana sayfa Haberler Google Pixel 2’ye Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Google Pixel 2’ye Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

0

Google’ın Ekim ayında tanıtması beklenen yeni amiral gemileri Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL hakkında her geçen gün yeni sızıntılar ortaya çıkıyor. Bu kezde iki telefonun ön paneline ait bir görüntü paylaşıldı.

Paylaşılan fotoğraf Google Pixel 2’yi bekleyenler için biraz hüsran diyebiliriz. Çünkü telefonun ön paneli beklenildiği gibi ince çerçeve ve büyüyen ekran gövde oranına sahip değil. Google Pixel 2 XL’in tasarımı ise daha retro ve bu yıl amiral gemilerinde görmeye alıştığımız ince çerçeve ve büyük ekran tasarımına sahip.

Google Pixel XL ve Google Pixel 2 XL arasında bir tasarım farklılığı bekleniyordu ancak bu kadar bariz bir farkı kimsenin beklemediği de bir gerçek. Pixel XL HTC’ye emanet edilirken Pixel 2 XL ise LG tarafından geliştiriliyordu. LG kendi amiral gemilerinde olduğu gibi büyüyen ekran tasarımını Pixel 2 XL’da da kullanmış.

Her iki cihazın da Google’ın en yeni işletim sistemi versiyonu Android Oreo ile kutudan çıkmaları bekleniyor. 64GB depolama alanına sahip Pixel 2 için 649 dolar ve 128GB depolama alanına sahip Pixel 2 XL için 749 dolar fiyat etiketi tahmin ediyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here