Ana sayfa Haberler Google Pixel 2’nin Fiyatı ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Google Pixel 2’nin Fiyatı ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

0

Telefon üreticileri birbir yeni amiral gemilerini tanıtmaya devam ediyorlar. Ve sıra şimdi Google’ın yeni amiral gemisi Google Pixel 2’ye geliyor. Akıllı telefonun tanıtımına kısa bir süre kala telefonun arkadan çekilmiş fotoğrafları ile renk seçenekleri ve fiyat bilgileri sızdırıldı.

Google’ın yeni amiral gemileri Google Pixel 2 XL ve Google Pixel 2, modellerini LG ve HTC üretecek. LG’nin üreteceği Google Pixel 2 XL’nin tasarımı LG G6 ve LG V30’da olduğu gibi çerçevesiz ekrana sahip olacak ve bu modelin fiyatı biraz cep yakacak. Zira Google Pixel 2 XL (64 GB) 849$, Google Pixel 2 XL (128 GB) 949$’dan satışa sunulacak. Ve bu fiyatlar geçen yıl satışa sunulan Google Pixel XL ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek.

HTC tarafından üretilecek olan Google Pixel 2’nin fiyatı ise daha makul seviyede ve geçen yıl satışa sunulan Google Pixel’in çıkış fiyatı gibi olacak. Google Pixel 2 (64 GB) 649 dolar, Google Pixel 2 (128 GB) ise 749 Dolardan satışa sunulacak.

Google Pixel 2’nin arka tarafından çekilmiş olan fotoğraflarda sızdırıldı. Bu sızdırılan fotoğraflarda bize telefonun renk seçeneklerinin ne olduğu göstermiş oldu. 3 renk seçeneği sunacak olan telefon siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleri bulunuyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here