Ana sayfa Haberler Google Pixel 2 XL’in Tasarımı Ortaya Çıktı

Google Pixel 2 XL’in Tasarımı Ortaya Çıktı

0

Google’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi Google Pixel XL (2017)’nin tasarımı ortaya çıktı. Android Police tarafından paylaşılan görseller yaklaşık 3 ay sonra tanıtılacak olan telefonun görüntülerini ele verdi.

Android Police, sağlam kaynaklara dayandırdığı haberinde Google Pixel XL 2’nin tasarımını sızdırdı. 3 ay sonra resmi olarak tanıtılması beklenen telefonun tasarımı da ortaya çıkmış oldu. Google’ın yeni amiral gemisi, Xiaomi Mi Mix, LG G6 ve Galaxy S8 gibi incelen çerçevesi ve genişleyen ekran alanıyla dikkat çekiyor. Google yeni amiral gemisinde 18:9 en boy oranını tercih etmiş görünüyor. 6.0 inç AMOLED ekrana sahip olacak olan Google Pixel XL 2017, arka tarafta ise metal bir gövdeye sahip.

Google Pixel XL 2017’nin tasarımının sızmasıyla beraber telefon hakkında bazı bilgilerde gelmeye devam ediyor. HTC’nin bu yılki amiral gemisi HTC U11‘de bulunan Edge Sense özelliğinin Google Pixel 2 XL’da da olması bekleniyor. Yani telefonun kenarları sıkılarak telefona bazı komutlar verilebilecek ve bu özelliğin Google Asistan ile gerçekleştirilmesi muhtemel.

Bu yıl piyasaya çıkan amiral gemilerde genellikle cam arka panel kullanılsa da Google’ın düşmelere karşı dayanaklı olması için Google Pixel 2017’de metal bir arka panel kullandığı görülüyor. Bununla birlikte telefonun arka tarafında yer alan kamera merceğinin de eski modele göre daha büyük olduğu açıkça görülüyor. Bu da geçen sene başarılı bir kamera ile karşımıza çıkan Google Pixel’in bu yıl daha iyi bir kamera ile geleceğine işaret ediyor.

Önümüzdeki günlerde Google Pixel 2017 hakkında daha fazla bilgi sızdıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here