Anasayfa Haberler Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL’ın Canlı Fotoğrafları Yayınlandı

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL’ın Canlı Fotoğrafları Yayınlandı

0

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Google Pixel 2’ye Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı haberimizde Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL’in ön panelini gösteren bir fotoğrafı sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Pixel 2 ve Pixel 2 XL’a ait hem arkadan hem de önden canlı fotoğraflar sızdırıldı.

Geçenlerde yayınladığımız haberimizi doğrular nitelikte olan görüntüler bizlere bir kez daha gösteriyor ki Google Pixel 2 kalın çerçevelere sahip olacakken Google Pixel 2 XL bu yılın amiral gemilerinde olduğu gibi ince çerçeve ve büyüyen ekran gövde oranına sahip olacak.

Görüntülerden ve diğer sızan bilgilere göre Google Pixel 2 XL, 6 inç boyutunda ekrana sahip olacak. Telefon 18:9 en boy oranına sahip QHD+ ekrana sahip olacak. Google Pixel 2’nin ise 5 inç 1080p ekrana sahip olması bekleniyor.

Google Pixel 2 XL
Google Pixel 2

Bu bilgilerin dışında gelen diğer bilgiler ise telefonların boyutu hakkında. Aşağıdaki resimden Pixel 2 ve Pixel 2 XL’in boyutunu ve Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X’le karşılaştırmasını görebilirsiniz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz