Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Google Fotoğraflar Artık Evcil Hayvanların Yüzlerini Tanıyabiliyor

Google Fotoğraflar Artık Evcil Hayvanların Yüzlerini Tanıyabiliyor

0

Google’ın başarılı fotoğraf uygulaması Google Fotoğraflar artık yepyeni bir özelliğe sahip. Google Fotoğraflar artık evcil hayvanların yüzlerini tanıyor ve birçok pratik çözüm sunuyor. Eğer sizde bir evcil hayvan sahibiyseniz bu özelliği çok seveceksiniz.

Google, birçok insanın hayvanları çok sevdiğini ve onlara bir birey kadar değer verdiğinin farkında. Bu doğrultuda Google Fotoğraflar uygulamasına getirdiği yeni özellik ile evcil hayvanları tanıyabilecek.

Akıllı telefon fotoğrafçılarının en büyük yardımcısı konumunda olan Google Fotoğraflar ücretsiz olarak fotoğraflarınızı depolayabildiğiniz, fotoğrafları kategorilere ayırabildiğiniz, kolajlar ve fotoğraflardan video klipler oluşturabildiğiniz muazzam bir uygulama. Ve artık evcil hayvanlarınızı aramak için sadece kedi veya köpek yazmanıza gerek yok. Evcil hayvanlarınıza belirlediğiniz bir isimle arama yapabileceksiniz. Bu özellik özellikle birden fazla evcil hayvan besleyenler için çok faydalı olacaktır.

Google Fotoğraflar’da evcil hayvanınız için video klip hazırlamak da oldukça kolay. Tek yapmanız gereken fotoğrafları seçip bir film oluşturmak için “+” butonuna dokunmak. Ayrıca dilerseniz yine uygulama üzerinden videonuz için bir arka plan müziği de ekleyebiliyorsunuz. Aşağıdaki videoda bu yeni özellik Google tarafından paylaşılmış durumda.

Eğer sizde bir evcil hayvan besliyorsanız Google Fotoğrafların bu yeni özelliğini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here