Google’ın geliştirdiği Google Duo (Yeni Adı Google Meet) uygulaması her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Yüksek kalitede sesli ve görüntülü arama sunan ve gelen çağrıları ön izleme yapabildiğiniz Google Duo, her geçen bünyesine yeni özellikler katarak büyümeye devam ediyor. Uygulamaya gelen yeni güncelleme ile artık hikaye benzeri not gönderebilirsiniz.

Google Duo aldığı yeni güncelleme ile Note (Not) gönderme özelliğine kavuştu. Bildiğiniz gibi Duo ile 24 saat sonra silinebilen video ve ses gönderilebiliyordu. Artık bu seçenekler arasına 24 saat sonra silinebilen notlar da eklendi. Uygulamanın altında yer alan menüde ses ve video seçeneğinin yanında artık Not seçeneği de bulunuyor. Ayrıca göndereceğiniz notların üzerine şekiller çizebilir ve öyle gönderebilirsiniz.

google duo note

Android ve iOS cihazlarda yüksek görüntülü arama yapmayı sağlayan Google Duo, her geçen gün bünyesine yeni özellikler ekleyerek kullanıcı kitlesini genişletiyor. Uygulama ile kaydedilmiş sesli mesaj veya video gönderebildiğiniz gibi sesli veya görüntülü arama da yapabiliyorsunuz. Android cihazlarda varsayılan görüntülü arama uygulaması olarak gelen Duo, Google Play Store’de 1 Milyar‘dan fazla indirilmeye sahip.

Google Duo’ya gelen Not uygulamasını kullanmak için cihazınızda son sürüm Duo uygulaması kullanmanız yeterli. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamanın android ve ios sürümünü indirebilirsiniz.

Google Meet İndir | Android | iOS

Paylaş

Yorumdan çık