Ana sayfa Haberler Gelecek Yıl 3 Yeni iPhone X Modeli Gelebilir

Gelecek Yıl 3 Yeni iPhone X Modeli Gelebilir

0

Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel olarak ürettiği iPhone X, dünyanın birçok bölgesinde satışa sunuldu ve yakın zamanda ülkemizde de satışa sunulacak. Apple’ın 2017’deki tüm cihazları satışa sunuldu ve şimdi KGI Securities’den Ming-Chi Kuo 2018 yılına ait tahminlerini bizlerle paylaştı.

Apple’ın yeni cihazları hakkında sağlam bilgiler sunan Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2018 yılında 3 farklı boyutta yeni iPhone modelini tanıtacağını ve bu cihazların tasarım olarak iPhone X ile benzer olacağını açıkladı.

Ming-Chi Kuo’nun paylaştığı bilgilere göre, tasarım olarak iPhone X ile aynı olan ancak farklı boyutlarda ve özelliklerde üç yeni iPhone modeli önümüzdeki yıl bizleri bekliyor. Sırası ile bu cihazlar 5.8 inç OLED ekrana (458 ppi piksel yoğunluğu), 6.1 inç TFT-LCD ekrana (320-330 ppi piksel yoğunluğu) ve 6.5 inç OLED ekrana (480-500 ppi piksel yoğunluğu) sahip olacaklar.

6.1 inç TFT-LCD ekrana sahip olan modelin daha düşük donanım özelliklerine ve daha uygun fiyata sahip olması bekleniyor. 6.1 inç boyutundaki iPhone modelinin 649$ ile 749$ arası fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Ayrıca tüm modellerde TrueDepth kamera sisteminin olacağı ve Face ID sisteminin kullanılacağı belirtiliyor. Rapordan anlaşılacağı üzere Apple’ın artık tasarım olarak iPhone X’in yolundan gideceği gözüküyor.

Yazımızın sonunda şunu belirtmeden geçmeyelim. Ming-Chi Kuo sağlam bilgiler paylaşan bir kişi olsa da henüz bu bilgilerin doğrulanmadığını unutmayınız.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here