Samsung Galaxy S22 ailesinin de tanıtılacağı Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinin tarihi resmen açıklandı. Galaxy Unpacked etkinliğinin 9 Şubat‘ta yapılacağı dün sızdırılmıştı, bugün Kore’li şirket 9 Şubat tarihini doğruladı. Gelin haberin detaylarına ve Galaxy Unpacked etkinliğinde bizleri neler bekliyor bakalım.

Samsung Galaxy S22’nin de tanıtılacağı Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinin tarihi resmen açıklandı. Koreli şirket  tarafından yapılan açıklamaya göre etkinlik 9 Şubat tarihinde Türkiye saatiyle 17.00‘da gerçekleşecek. Etkinlik youtube üzerinden canlı yayınlanacak, böylece tüm teknoloji meraklıları yenilikleri gerçek zamanlı olarak izleyebilecek.

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, Galaxy S22 hakkında yaptığı açıklamada Galaxy Note serisindeki çeşitli özelliklerin bu modellerde karşımıza çıkacağını belirtti. Bildiğiniz gibi Galaxy S21 Ultra da S-Pen desteği sunuyordu ancak cihazda dahili bir S-Pen yoktu. Belki de Galaxy S22’nin bir üyesi dahili bir S-Pen’e sahip olabilir. Tabi bu şuan sadece bir temenni.

Tüm bunların yanı sıra Şirket ayrıca YouTube sayfasında, yeni Galaxy S akıllı telefonların gelişmiş düşük ışıkta fotoğraf çekme yeteneklerini anlatan “geceyi atlatmak” ve “ışık kurallarını çiğnemek” adını verdiği bir video yayınladı.

Etkinlik ve Galaxy S22 hakkında yeni bilgiler sızdırıldıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak

Paylaş

Yorumdan çık