Ana sayfa Haberler Galaxy S9’un Fiyatı Sızdırıldı

Galaxy S9’un Fiyatı Sızdırıldı

0

Samsung’un 25 Şubat’ta tanıtacağı amiral gemileri Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın fiyatları ortaya çıktı. Galaxy S9+’ın fiyatının 1000 Euro veya 1000 Dolar’dan yüksek olması bekleniyordu ancak çıkan habere göre telefonun fiyatı 1000 Euro’nun altında olacak.

Sağlam sızıntılarıyla bilinen Evan Blass, Twitter hesabı (@evleaks) üzerinden yaptığı paylaşımda Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın fiyatını açıkladı. Buna göre Samsung Galaxy S9 841 Euro‘dan, Samsung Galaxy S9+ ise 997 Euro‘dan satışa sunulacak.

Galaxy S9, 841 Euro yani şimdiki kurla hesapladığımızda 3910 TL, çift arka kameralı Galaxy S9+ ise 997 Euro yaklaşık 4650 TL fiyat etiketine sahip olacak.

Tabi burada belirtilen fiyatlar Avrupa için geçerli ve hangi ülkenin olduğu henüz belli değil. Türkiye’de bu fiyatlara vergilerde eklenince fiyatın katlandığını hatırlatmamızda fayda var.

Samsung 25 Şubat’ta yeni amiral gemilerini tanıtacak ve resmi fiyatını açıklayacak. Güney Kore’de 28 Şubat’ta ön siparişlerin alınıp 16 Mart’ta satışa sunulması bekleniyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here