Ana sayfa Haberler Galaxy S9 ve S9+ için İki Yeni Renk Seçeneği Geldi

Galaxy S9 ve S9+ için İki Yeni Renk Seçeneği Geldi

0

Geçtiğimiz hafta Galaxy S9 ve Galaxy S9+‘ın Burgundy Red (Kırmızı) rengiyle görüntüleri ortaya çıkmıştı. Samsung bu iki amiral gemisi için Burgundy Red ve Sunrise Gold (gündoğumu altın) renk seçeneklerinin geldiğini resmen duyurdu.

Samsung’un Mart ayında satışa sunduğu Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için iki yeni renk seçeneği sunması güzel bir sürpriz oldu. Geçtiğimiz hafta amiral gemisinin Burgundy Red (kırmızı) rengiyle görüntüleri ortaya çıkmıştı ve bu yeni rengin geleceği biliniyordu. Ancak Samsung bir sürpriz daha yaptı ve Sunrise Gold (gündoğumu altın) renk seçeneğinin de geleceğini duyurdu.

Burgundy Red renk seçeneği ay sonunda Çin ve Kore’deki pazara sunulacak. Sunrise Gold varyasyonu Haziran ayında Avustralya, Şili, Almanya, Hong Kong, Kore, Meksika, Rusya, İspanya, Tayvan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Vietnam gibi belirli pazarlarda satışa sunulacak ve daha sonra diğer bölgelerde de satışa sunulması bekleniyor. Ancak kırmızı renk seçeneği doğu asya ile sınırlı kalabilir.

Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın satış rakamlarını da açıkladı. Açıklanan verilere göre geçen iki aylık sürede Galaxy S9 ve S9+ satışları Güney Kore’de 1 milyon adete ulaşmış durumda. Aslında bu satışların çok da iyi gitmediğini gösteriyor. Zira geçen yılın amiral gemisi Galaxy S8 ve S8+ bu rakama sadece 37 günde ulaşmış, 2011 yılında satışa sunulan S2 modeli ise 40 günde 1 milyon satış rakamına ulaşmıştı.

Samsung yeni amiral gemilerinin en yüksek satış rakamına ulaşacağını iddia etse de şimdilik satışlar beklendiği gibi gitmiyor. Bu yüzden Samsung bir ilk yaparak amiral gemilerinin tanıtımında uzun bir süre geçtikten sonra iki yeni renk seçeneğiyle geldiler. Yeni renk seçeneklerinin satışları nasıl etkileyeceğini hep beraber göreceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here