Ana sayfa Haberler Galaxy S9 / S9+ Red Bull Ring Sürümünü Geliyor

Galaxy S9 / S9+ Red Bull Ring Sürümünü Geliyor

0

Samsung ve Vodafone Hollanda, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus‘ın sınırlı sayıda Red Bull Ring versiyonunu ortaya çıkardılar. Red Bull Ring ismi Avusturya’daki Red Bull Ring Formula 1 Yarış pistinden adını alıyor. Cihazlar ise 16 – 27 Mayıs tarihleri ​​arasında Hollanda’da satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Red Bull Ring modelleri teknik bakımdan bir farklılık içermiyor. Ancak cihazların dış görüntüleri ve kullanıcı arayüzünde farklılar bulunuyor. Cihazların arka tarafında parlak cilalı siyah renk bulunuyor. Ayrıca bir Red Bull kılıfına sahipler.

Galaxy S9 / S9 +  Red Bull Ring modelleri farklı bir UI kullanıcı arayüzüne sahipler. Yeni animasyonlar, uygulama simgeleri ve renk düzenleri yanında, en popüler F1 sürücüleri ve arabaların bazı duvar kağıtlarını göreceksiniz.

Söylentiye göre, Samsung, NFC bağlantılı tema değiştiren kapaklar satmaya niyetliydi ve Red Bull Ring bunun için mükemmel bir örneği olabilir. Spekülasyonlara göre, Samsung Mağazasından kendi akıllı kapağınızı bile oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.

S9 ve S9+ Red Bull Ring modelleri şuan Hollanda’daki kullanıcılar için mevcut. Vodafone üzerinden tarifeyle birlikte alındığında Avusturya’daki Formula 1 yarışlarına 2 kişilik bilet  de hediye ediliyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here