Ana sayfa Haberler Galaxy S8/S8+’a Ait Yeni Fotoğraflar ve Avrupa Fiyatı Sızdı

Galaxy S8/S8+’a Ait Yeni Fotoğraflar ve Avrupa Fiyatı Sızdı

0

29 Mart’ta resmi tanıtımı yapılacak olan Galaxy S8 hakkında her gün yeni bir haber çıkıyor. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’e ait yeni fotoğraflar ve avrupa satış fiyatı bilgileri paylaşıldı.

Daha önce birçok doğru bilgi sızdıran ve Galaxy S8 hakkında da birçok bilgi paylaşan Evan Blass, bu kez Twitter adresi @evleaks üzerinden Samsung Galaxy S8’in farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını ve Avrupa satış fiyatı bilgilerini paylaştı.

Twitter üzerinden yapılan paylaşımda oldukça net ve kaliteli olan görsel Samsung’un resmi tanıtım görselleri bile olabilir. Fotoğraflardan çok net anlaşılmasa da üst sırada Galaxy S8, alt sırada ise Galaxy S8 Plus modelinin fotoğrafları yer alıyor. Anlaşılan o ki Galaxy S8, siyah, gri ve gümüş renk seçenekleri ile geliyor.

Evan Blass attığı bir diğer twit’te ise Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, GearVR, Gear360 ve DeX’in avrupa satış fiyatlarını paylaştı. Buna göre Galaxy S8 799€, Galaxy S8+ 899€, GearVR 129€, Gear360 229€ ve DeX 150€ fiyatla satılacak.

DeX nedir diye soranlar olabilir. Samsung DeX, telefonunuzu masaüstü bilgisayar gibi kullanmanızı sağlayan son derece teknolojik bir üründür.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here