Anasayfa Haberler Galaxy S8’in Ön Siparişleri 7 Nisan’da Alınıyor

Galaxy S8’in Ön Siparişleri 7 Nisan’da Alınıyor

0

Samsung’un 29 Mart’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus merakla ve sabırsızlıkla bekleniyor. LG’nin G6 modeliyle özellikle de Kore’de yoğun ilgi görmesi sonrası Samsung ön sipariş ve satış tarihlerini öne çekecek gibi gözüküyor.

Samsung, Güney Kore’de amiral gemisi Galaxy S8’in televizyon reklamlarını yayınlamaya başladı. Yayınlanan TV reklamlarında Galaxy S8’in ön sipariş tarihi 7 Nisan olarak belirtildi. Samsung’un ön siparişlerden kısa bir süre sonra da satışlara başlaması bekleniyor.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için çıkan iddialara göre her iki akıllı telefonunda 21 Nisan tarihinde satışa sunulacağı yönünde. Güney Kore’de yayınlanan tv reklamları da bu iddiaları destekler nitelikte. 7 Nisan’da başlayacak olan ön siparişlerin 17 Nisan’a kadar devam etmesi ve 21 Nisan‘da da yeni amiral gemisinin satışa sunulması bekleniyor.

Bu arada LG’nin yeni amiral gemisi LG G6’da 21 Nisan’da Amerika ve Kanada’da satışa sunulacak.

Anlaşılan o ki Samsung ve LG rekabeti bu yılda kendini her yönüyle hissedirecek.

Burada belirtilen 7 Nisan tarihi Güney Kore için geçerlidir. Diğer ülkeler ve Türkiye’de bu tarih farklılık gösterebilir.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz