Anasayfa Haberler Galaxy S8’in Ön Sipariş Tarihi Sızdırıldı

Galaxy S8’in Ön Sipariş Tarihi Sızdırıldı

0

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 hakkında her gün yeni bir sızıntı ortaya çıkıyor. Bu seferde Galaxy S8’in ön sipariş tarihi ortaya atıldı.

Samsung geçen yıl büyük hüsran yaşadığı Note 7’yi bu yıl Galaxy S8 serisi ile telafi etmeyi planlıyor. Yeni amiral gemisine çok güvenen marka stok sıkıntısı yaşamamak için ilk parti için 10 milyon adet stok yapmış durumda.

Galaxy S8 ve Galaxy S8’in ön sipariş tarihi ise 10 Nisan olarak belirlendi. Yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra yeni amiral gemisi için ön siparişler alınmaya başlanacak.

Akıllı telefon meraklıları ve Samsung severler 29 Mart’taki etkinliği dört gözle bekliyor. Samsung 29 Mart’ta düzenleyeceği özel bir etkinlikte yeni amiral gemisinin tüm özelliklerini tanıtacak.

Ülkemizde Galaxy S8 için beklenen fiyat ise 4000 TL civarı.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz