Anasayfa Haberler Galaxy S8’in Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Galaxy S8’in Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı

0

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın resmi tanıtımı 29 Mart’ta yapılacak. Amiral gemilerin lansmanına kısa bir süre kala telefonla ilgili yeni sızıntılarda gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın resmi tanıtımına kısa bir süre kalmışken bu seferde telefonların fiyatı ve renk seçenekleri sızdırıldı. Twitter üzerinden Roland Quandt (@rquandt) isimli kişi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Avrupa satış fiyatını ve renk seçeneklerini paylaştı.

Twitter’dan yapılan paylaşıma göre Galaxy S8’in fiyatı 799 Euro, Galaxy S8 Plus’ın fiyatı ise 899 Euro olacak. Galaxy S8, siyah, gümüş ve yeni Violet renk seçeneklerine sahip olacak.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın paylaşılan fiyatları Avrupa satış fiyatı. ABD’de fiyatlar yine Dolar cinsinden aynı olacaktır ancak Türkiye’de üzerine KDV, ÖTV bindirilecek ve kurun artması sebebiyle cihazlar bir hayli yüksek fiyatla satılacak gibi duruyor.

Paylaşılan bilgilerin sızıntı olduğunu ve resmi bilgiler olmadığını belirtmekte fayda var.

 


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz