Anasayfa Haberler Galaxy S8’in Basın Görselleri Sızmış Olabilir

Galaxy S8’in Basın Görselleri Sızmış Olabilir

0

Samsung’un Mart ayında tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8 hakkında her geçen gün yeni bir sızıntı ve dedikodu ortaya atılıyor. Bu kez de Galaxy S8’in basın görsellerinin sızdırıldığı söyleniyor.

Akıllı telefon dünyasının en başarılı modellerinden olan Samsung’un Galaxy S serisinin yeni amiral gemisi Galaxy S8 merakla bekleniyor. Galaxy S8 hakkında her gün yeni bir haber çıkarken bugün de telefonun basın görselinin ortaya çıktığı iddaa ediliyor.

Akıllı telefonlar hakkında sızıntılarıyla bilinen Evan Blass Twitter üzerinden Galaxy S8’in basın görseli olduğunu iddaa ettiği fotoğrafı paylaştı.

Paylaşılan fotoğrafta Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tasarımında ciddi değişikliklere gittiğini gösteriyor. Telefonun ön tarafında çerçeve boyutu en aza indirilmiş ve ön taraftaki home tuşu kaldırılmış durumda. Telefonun arka tarafında dikkat çeken şey ise parmak izi sensörüne benzeyen yapı. Parmak izi sensörü ekrana gömülü beklenirken arka tarafta çıkması beklentileri karşılamayabilir.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz