Ana sayfa Haberler Galaxy S8 ve S8 Plus’ın Yeni Şematik Görselleri Sızdı

Galaxy S8 ve S8 Plus’ın Yeni Şematik Görselleri Sızdı

0

Samsung’un 29 Mart’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında her geçen gün yeni bir sızıntı çıkıyor. Şimdi de Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’a ait olduğu iddaa edilen şematik görüntüler ortaya çıktı.

Matt Kimm tarafından render edilen ve Cnet’in Kore sitesinde paylaşılan yeni görsellerde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın ölçüleri hakkında detaylı bilgiler bulunuyor. Ayrıca telefonların buton ve kamera yerleşimi de gösteriliyor.

Samsung’un yeni amiral gemisinde çerçevenin en aza indirilip ekranın gövde oranının artacağı zaten bilinen bilgiler arasındaydı. Eski modellerde home tuşu üzerindeki parmak izi okuma sensörü ekrana gömülü bekleniyordu ancak görüntülerden anlaşılan parmak izi sensörü telefonun arka tarafında olacak.

Paylaşılan render görüntülerinde Galaxy S8, 131.58 mm yüksekliğinde ve 68.05 mm genişliğinde olacak. Bu da telefonun 5.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olabileceği anlamına geliyor.

Samsung Galaxy S8 Plus’ın ise 159.53mm yüksekliğinde ve 73.37mm genişliğinde olduğu gözüküyor. Ayrıca Galaxy S8 Plus’ın 6.1 inç ekran boyutuna ve 2,960 X 1,440 çözünürlüğe sahip olması bekleniyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here