Ana sayfa Haberler Galaxy S8 ve LG G6’nın Kılıf İçindeki Yeni Görüntüleri Sızdı

Galaxy S8 ve LG G6’nın Kılıf İçindeki Yeni Görüntüleri Sızdı

0

2017 yılının merakla beklenen 2 yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8 ve LG G6’nın kılıf içindeki yeni görüntüleri sızdırıldı. Twitter üzerinden @evleaks tarafından paylaşılan görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.

Yakın zamanda tanıtımları yapılacak olan Galaxy S8 ve LG G6 merakla bekleniyor. Her gün her iki amiral gemisi hakkında da yeni söylentiler ve sızıntılar internette dolaşıyor. Bu kez Evan Blass (@evleaks) tarafından telefonların görselleri paylaşıldı.

Paylaşılan fotoğraflarda LG G6 ve Galaxy S8 kılıf için de görüntüleniyor. Daha önce Galaxy S8 hakkında çıkan dedikodular paylaşılan fotoğrafla uyuşuyor. Galaxy S8’in arka tarafında parmak izi sensörü gözüküyor. Aslında parmak izinin ön tarafta konumlandırılması daha kullanışlı. Ve ayrıca Galaxy S8’den beklentiler parmak izinin ekrana gömülü olması yönündeydi. Bu yeni tasarımın Samsung severleri pek memnun edeceğini düşünmüyoruz.

LG G6’nın tasarımı selefi LG G5’le benzerlik gösteriyor. Arka tarafta yine çift ana kamera LG G6’da da kullanılmış.

LG G6, 26 Şubat’ta MWC 2017 etkinliğinde tanıtılacak. Galaxy S8 ise 29 Mart’ta resmi olarak tanıtılacak ancak MWC 2017’de 1 dakikalık kısa bir gösterim olması bekleniyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here