Ana sayfa Haberler Galaxy S8 için Android Oreo Beta 3 Çok Yakında Gelebilir

Galaxy S8 için Android Oreo Beta 3 Çok Yakında Gelebilir

0

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için Android Oreo’nun Beta sürümleri kullanıcılarla yakın zaman önce paylaşıldı. Beta ve Beta 2’den sonra şimdi Oreo Beta 3’ün çok yakın bir zamanda geleceğinin sinyalleri İngiltere Beta Ekinin yöneticisinden geldi.

Samsung bu ayın başında Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için Android Oreo Beta programını başlatmış ve aradan bir hafta geçtikten sonra Beta 2 programını devreye sokmuştu. Aradan biraz zaman geçmesine rağmen Beta 3 programı hakkında bir açıklama gelmemişti. Bunun sebebi Samsung’un bir sonraki yapının istikrarlı olmasını sağlamaya odaklanmış olduğu olabilir.

Bir kullanıcının Samsung Üyeleri topluluğunda Beta 3 programı hakkında yönelttiği soruya İngiltere Beta Ekinin yöneticisi “çok çok yakında” cevabını vererek yakın zamanda Beta 3 programının başlayacağının sinyallerini verdi.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Beta programı şimdilik Güney Kore, ABD ve İngiltere ile sınırlı. Beta programına erişecek ikinci ülkeler ise Almanya, İspanya, Fransa, Polonya, Hindistan ve Çin olacak. Ancak bu ülkeler için Beta programının ne zaman gerçekleşeceği hakkında henüz bir bilgi yok.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here