Ana sayfa Haberler Galaxy S7 ve S7 Edge için FM Radyo Güncellemesi Geldi

Galaxy S7 ve S7 Edge için FM Radyo Güncellemesi Geldi

2

Birçok akıllı telefon kullanıcısı için olmazsa olmaz özelliklerden biridir FM Radyo. Samsung, T-Mobile operatörünün satmış olduğu Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için yapmış olduğu güncelleme ile FM Radyo uygulamasını etkin hale getirdi. Yapılan güncelleme ile FM Raydo özelliği dışında, performans ve sistem kararlılığı konusunda iyileştirmeler yapılmış durumda.

Şuan sadece T-Mobile’ın dağıttığı Galaxy S7 ve S7 Edge modellerine gelen güncellemenin yakın zamanda Avrupa’da satılan tüm modellere gelmesi bekleniyor. Galaxy S7 için G930TUVU2APD7, Galaxy S7 Edge için G935TUVU2APD7 versiyon numaraları ile gelen güncellemenin kurulum süresi yaklaşık 10 dakika iken boyutu ise 164.61 MB.

galaxy-s7-fm-radio-guncellemesi

Kaynak : tmonews.com


2 YORUMLAR

  1. Bana ilk olarak alwys on geldi ama radyo gelmedi ne zaman gelir acaba bide bildiğim kadarıyla aralık ayının son haftası ile ocak ayının ilk haftası 7.0 gelecekmiş öyle yazılar var

    • Yurtdışında Verizon’un dağıtımını yaptığı Galaxy S7’lere 1 Eylül’de fm radyo güncellemesi geldi. Ancak türkiye’de daha gelmedi ne zaman geleceği hakkında bir şey diyemeyiz ama gelecektir. S7 için Nougat güncellemesi için henüz kesin bir tarih yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here