Ana sayfa Haberler Galaxy S6, Şubat Ayında Oreo Güncellemesi Alabilir

Galaxy S6, Şubat Ayında Oreo Güncellemesi Alabilir

0

Geçen kasım ayında sizlere Samsung Galaxy S6’nın Android Oreo güncellemesini alabileceğini bu haberimizde paylaşmıştık. Haber, Samsung müşteri hizmetleri temsilcisinin bir müşteriye verdiği cevaptan çıkmıştı. Ve şimdi başka bir Samsung müşteri temsilcisi Galaxy S6’nın Şubat ayında güncelleme alacağını söyledi.

Samsung’un 3 yıl önceki amiral gemisi Galaxy S6‘nın yakın zamanda Android Oreo güncellemesi alacağını duymak gerçekten heyecan verici. Ancak bu haberin tam olarak bir kesinliğinin olduğunu söylemek de yanlış olur. Çünkü konuşmayı gerçekleştiren sadece bir müşteri temsilcisi.

Yukarıda paylaştığımız ekran görüntüsünde Samsung müşteri hizmetleri temsilcisinin bir müşteri ile yaptığı görüşme yer alıyor. Görüşmede temsilci, Galaxy S6’in Şubat ayında Android Oreo güncellemesi alacağını söylüyor.

Samsung’un Ocak sonunda veya Şubat başında Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 için Android Oreo güncellemesini dağıtması bekleniyor. Bu modellerle birlikte Galaxy S7 serisi ve Galaxy S6 serisi de Oreo güncellemesini görebilir.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here