Ana sayfa Haberler Galaxy S10, 3 Arka Kamera ve Ekrana Gömülü Parmak İzi Sensörüyle Gelebilir

Galaxy S10, 3 Arka Kamera ve Ekrana Gömülü Parmak İzi Sensörüyle Gelebilir

0

Samsung’un 2019’da tanıtacağı Galaxy S10 modeli şimdiden merak konusu. Çünkü Galaxy S10, Samsung’un S serisinin 10. yılında geliyor. Apple’ın 10. yılına özel olarak ürettiği iPhone X gibi Samsung’un da Galaxy S10 modelinde çok farklı özelliklerle kullanıcıları şaşırtması bekleniyor.

Samsung Galaxy S10 için ortaya atılan sızıntıları ve söylentileri sizler için biraraya getirdik. En son 25 Haziran tarihinde The Electronic Times, Galaxy S10 için bir takım iddialar ortaya attı. The Electronic Times’ın iddiasına göre Galaxy S10 modeli üç farklı modele sahip olacak. Cihazların en üst modelinde 3 adet arka kamera ve ekrana gömülü parmak izi okuma sensörü bulunacak.

Ortaya atılan iddialara göre iki model 5.8 inç boyutunda ekrana sahip olacakken, en üst model olacak olan 3. model 6.2 inç boyutunda ekrana sahip olacak.

Samsung Galaxy S10 Tanıtım Tarihi

Samsung Galaxy S10’un tanıtım tarihi ise Şubat 2019 olarak düşünülüyor. Bildiğiniz gibi Samsung, S serisi akıllı telefonlarını MWC (Mobile World Congress) etkinliğinde tanıtıyor.  MWC 2019’un 25-28 Şubat tarihleri ​​arasında Barselona’da gerçekleştirilmesi planlanıyor. Ancak Galaxy S10, 10 yıla özel bir cihaz olduğu için Samsung ayrı bir etkinlik düzenleyip cihazını tanıtabilir.

Şuan 3 arka kameraya ve ekrana gömülü parmak izi okuma sensörüne sahip akıllı telefonlar bulunuyor. Bu özelliklerin dışında çok daha farklı özelliklerin Galaxy S10 ile gelmesi gerektiğini düşünüyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here